V dnešní době mnoho lidí trpí intolerancí či dokonce alergií na určité:

  • potraviny
  • pyly
  • prach
  • zvíře, zvířecí srst
  • kosmetické prostředky
  • čisticí a jiné přípravky
  • léčivo
  • sluníčko

Né každý z nás musí nutně ihned poznat, že trpí nějakou intolerancí či alergií na některou z výše uvedených věcí. A né každá alergie či intolerance se na lidském organizmu projeví hned anebo způsobem, který je okamžitě zřetelný. Některé alergie mohou dokonce způsobovat vleklá chronická onemocnění.

Jak se které alergie mohou projevovat:

Pyly a prach

Respirační alergie se nejčastěji projevuje zarudnutím a opuchnutím očí, rýmou, sípáním či ztrátou hlasu, opuchnutím sliznic, kašlem ......

Potraviny

Požití potraviny na kterou jsme alergičtí může způsobit pachuť v ústech, zvracení, průjem, astma, ekzémy a jiné kožní problémy např. lupénku, ..... 

Zvíře či zvířecí srst

Většinou se jedná o alergii na srst a tedy o zarudnutí očí, rýma, opuchnutí sliznic, ztráta hlasu.....reakce mohou být podobné jako u pylových alergií.

Dále to může být alergie na peří husí i kachní. Součástí testování je i vosa, včela aj., nicméně může se stát, že alergii nevyvolává hmyz jako takový, ale zbytky pylu, které na sobě může mít.

Kosmetické prostředky či jiné čistící přípravky

Pokud otestujeme veškeré předchozí alergické zátěže jako negativní a přesto budou Vaše problémy přetrvávat je možné otestovat i donesení vzorky prostředků a přípravků, které doma používáte.

Léčivo

Každý organizmus je jiný a každý reagujeme jinak na léky. Bicom umí otestovat nejen vhodnost léku (zdali si z něj organizmus "bere" účinné látky či nikoliv, ale také zda lék Vašemu organizmu škodí, či nikoliv). Opět projevy této intolerance mohou být různé a většinou jsou i uvedené v příbalových letácích. Jedná se zejména o zvracení, průjem, opuchnutí obličeje či očí, aj.

Alergie na luníčko či chlad

Velice diskutovaná záležitost, nicméně jsou mezi námi tací, které trápí....

Přístroj BICOM OPTIMA umí otestovat jakýkoliv alergen, lék, přípravek či prostředek, který si klienti donesou.