Program Bicom na hubnutí a nastartování metabolismu je určen pro lidi, kteří chtějí zhubnout a odpovídajícím způsobem spolupracují.

Většina lidí, kteří mají problémy s hmotností, zkoušeli již mnoho diet nejrůznějšího druhu a bohužel kvůli tomu mají extrémně snížen bazální metabolismus. 

Program na podporu hubnutí startuje jednotlivé akupunkturní body a akupukturní dráhy tak, aby tělo znovu obnovilo maximálně látkovou výměnu, zrychlil se metabolismus a podpořily se vylučovací cesty a orgány.

Motivace je nejdůležitějším bodem redukčního programu,protože hubnutí začíná v hlavě a bez motivace a spolupráce je i ten nejlepší terapeutický koncept k ničemu. Biorezonancí lze upravit biochemické procesy a tím detoxikovat organismus, aby došlo ke zlepšení látkové výměny. U hubnutí pomocí biorezonance, jsou stimulovány akupresurní body, které ovlivňují : 

hormonální nerovnováhu

nastartování metabolismu

příjem velkého množství potravy

stresové situace.

Na počátku je potřeba zjistit příčinu tloustnutí, což může být: intolerance potravin, překyselení organismu, hormonální porucha, nedostatečné trávení tuků. Při následných terapiích se Vaše tělo celkově harmonizuje, aby došlo k nastartování metabolismu. V tukových tkáních se ukládá velké množství toxinů, které mohou zatěžovat zejména nervovou soustavu a imunitní systém. Pomocí biorezonance se tělo těchto látek zbavuje. Hubnutí pomocí biorezonance je velice individuální. Úbytek hmotnosti se může dostavit ihned nebo naopak se zpožděním několika dnů až týdnů, po ukončení terapie. Doporučuje se absolvovat 10 sezení v týdenních intervalech, po cca 40-60 minutách. Vlivem biorezonance dochází ke zmenšení objemu těla, k pravidelnému vyprazdňování, k úpravě hormonálních poruch, k odstranění překyselení, apod. Po celou dobu sezení se veškeré použité frekvence, pro zintenzivnění účinku nahrávají do biorezonančních kapek.