Biorezonance Bicom Optima

Metoda biorezonance je založená na teorii, že každá látka, buňka, či předmět má svou jedinečnou frekvenci a vytváří elektromagnetické vlnění, které se dá změřit a jeho vlivu využívat i v medicíně.

Ve spektru vibrací lidského těla se objevují vibrace cizích prvků, jež se v těle ukládají – jako bakterie, viry, plísně, paraziti, alergeny, těžké kovy,aj. Dále může být organizmus člověka překyselený, zatížený elektrosmogem či geopatogenní zónou. Další zátěží pro organizmus mohou být jizvy a srůsty.

Biorezonanční přístroj BICOM přijímá tyto rušivé elektromagnetické vibrace prostřednictvím elektrod umístěných na určitých částech těla, porovná je oproti zdravému vzorku, izoluje je, invertuje (obrátí), zesílí a takto upravené vrací do těla formou léčivých vibrací.

 

Co lze touto metodou zjistit a řešit:

 • zatížení organizmus (jizvy, srůsty, elektrosmog, překyselení, geopatogenní zóny, viry, bakterie, plísně, paraziti, těžké kovy, toxiny, očkování, léky, konzervanty, emulgátory,...),
 • které orgány jsou oslabené a dodat jim nergii pro jejich správnou činnost,
 • lze otestovat jednotlivé obratle a řešit tak veškeré ortopedické problémy a s nimi spojené migrény, bolesti zad, končetin, točení hlavy, zvukové efekty v uších, aj.
 • odstraňovat energetické blokády (z pohledu Tradiční čínské medicíny),
 • vytestovat alergické zátěže, či nesnášenlivost běžných potravin, pylů, prachu, zvířecí srsti, ..... (lze otestovat i vlastní vzorky, které si klient donese),
 • vytestovat nedostatek minerálů a vitamínů v těle a doplnit potřebné,
 • otestovat vhodnost a snášenlivost alopatických léčiv, zubních materiálů, či kosmetických přípravků
 • ovlivňovat procesy v těle bez použití léků a jejich vedlejších účinků,
 • přístroj odhalí odstraní záněty v organizmu
 • posílí imunitní systém
 • řeší problémy a bolesti akutní i chronické
 • harmonizovat čakry
 • přístroj vyvádí z organizmu vedlejší účinky chemoterapie a očkování
 • předoperační a pooperační sezení (zrychlují se hojící se procesy v těle)

Lidské tělo má výbornou samoregulační schopnost, tzn. spoustu věcí vyřeší samo. V průběhu života se v těle ukládají různé zátěže, utvářejí se blokády, ..... a samoregulační schopnost organizmu je tím narušena. Už po odstranění těchto zátěží a blokád si tělo s řadou věcí poradí samo. Je tedy dobré 1x či 2x do roka organizmus od těchto zátěží očistit a uvidíte, jak se zvýší odolnost Vašeho organizmu vůči nachlazením, chřipkám a jiným virovým nemocem.

 

 Kolik je potřeba sezení k vyřešení problému a jak tyto probíhají

V případě "běžných" problémů by se vše mělo vyřešit během pěti sezení, pokud se jedná o závažnější problém, nebo problémy trvající řadu let je počet sezení vyšší. Těžko problém vznikající 10 či 20 let odstraníme za 2 hodiny.

 

Při prvním sezení dochází k odstranění základních blokád a zátěží. Dále se testuje stav celého organizmu. Maximální délka tohoto sezení jsou 2 hodiny.

Druhé sezení bývá zpravidla určeno k odstranění zátěží: viry, plísně, bakterie, paraziti, těžké kovy (tzv. čištění organizmu). Délka tohoto sezení je individuální dle zátěží v organizmu.

Třetí a další sezení probíhá harmonizace organizmu. Maximální délka těchto sezení jsou 2 hodiny.

Počet sezení a úspěšnost celé terapie závisí nejen na závažnosti daného problému se kterým klient přijde, a jak dlouho tento trvá, ale také na reakci organizmu na terapii. Někdy stačí tělo vyčistit a organizmus už si poradí sám. Některé problémy už jsou neřešitelné, protože vzhledem k závažnosti a délce trvání problému už mohlo dojít trvalému poškození.

Při každém sezení se celá terapie nahrává na biorezonanční čip, či do kapek a olejů (je možné nahrát i do vlastního krému - např. u kožních problémů), které jsou v ceně terapie.