Chtěli byste přestat s kouřením a nedaří se Vám?

Biorezonanční metoda je bezbolestná a nemá negativní účinky na organizmus. Celý proces trvá 45 minut s účinností až 95%.

Tato metoda potlačuje fyzickou závislost (abstinenční příznaky a tzv. nikotinový hlad). Zároveň dochází k eliminaci vlivu pasivního kouření (tzn. vdechování cigaretového kouře, nevyvolává chuť na cigaretu.)

Před a po zákroku:

ručuje se před terapeutickým sezením kouření cigaret jakkoliv omezovat. Může se mu podorbit každý kuřák (mimo těhotných žen, a lidí s kardiostimulátorem či obdobným zařízením a těžkých diabetiků), bez ohledu na množství vykouřených cigaret. Na sezení je potřeba si přinést poslední vlastní nedopalek cigerety.

Chuť na nikotin mizí ihned nebo do několika hodin po zákroku. Nutnost kouření se druhý den ráno již nedostavuje.

I přes velmi vysokou účinnost této metody je třeba následně podpořit úspěšnost svojí sebekázní a odpovědností, neboť biorezonance neodstraní motorické návyky a sociální zlozvyky (tj. např. káva + cigareta, atd.), které si kuřách vypěstoval v průběhu kouření.

Doporučení:

Po zákroku je dobré odstranit zbylé cigarety, popelníky a zapalovače z dosahu. Na místa, kde se kouřilo umístit žvýkačky, oříšky, aj. Pít větší množství nealkoholických nápojů (2-3 litry denně). Zvýšení přísunu tekutin do těla, zrychlý vylučování toxických látek z těla. Nezkoušet účinky antinikotinové metody se zapálenou cigaretou (i ta vede postupně zpět k návyku).

Tato metoda nepomáhá pouze se závislostí na nikotinu, ale také na alkoholu či sladkém!