Jak předcházet nemocem a ušetřit si tím nejen čas ale i peníze…

Pokud budeme naslouchat svému organizmu, budeme o něj pečovat a pokud budeme dbát na prevenci, můžeme si nejen ušetřit spoustu času, který strávíme v čekárnách, po doktorech nebo doma v posteli, ale i spoustu peněz za léky, které nás v konečném důsledku přivádí zpět do ordinací lékařů.

 

ě přímé spojení sám k sobě. Jak funguje náš organizmus zachycují tzv. Orgánové hodiny. Pokud se jimi budeme řídit, nebudeme organizmus zbytečně přetěžovat, vyčerpávat a zatěžovat. Už to je prvním krokem ke zdraví.

 

Druhým důležitým krokem je odstranění zátěžíz organizmu. Takovými zátěžemi mohou být například:jizvy, srůsty, elektrosmog, překyselení, geopatogenní zóny, viry, bakterie, plísně, paraziti, těžké kovy, toxin, očkování, léky, konzervanty, emulgátory a mnoho dalších. Pokud se v organizmu nacházejí některé z uvedených zátěží, dochází k jeho vyčerpávání a postupem času i vzniku nemocí. Někdy může v důsledku zátěží dojít k nevratným lékařským zákrokům nebo ke komplikacím spojeným s oslabením organizmu, který není odolný vůči nemocem. Pokud se v některém orgánu vyskytne více zátěží najednou, může začít kolabovat. Když se organizmus vyčistí od všech výše uvedených zátěží, nastupují samoléčebné mechanizmy a tělo už si potom poradí se spoustou věcí samo. Pokud máme zdravotní problémy, jedná se už o případ dlouhodobého zatížení organizmu. Více o jednotlivých zátěžích příště….

 

Proto je důležitá Prevence a to je způsob, jak onemocněním předcházet. Jakmile se totiž některé vážnější choroby spustí, může jejich léčení trvat dlouhou dobu, pokud je možné je vyléčit. Proto je dobré 1x za rok přetestovat preventivně veškeré zátěže v těle, odstranit je a zkontrolovat stav organizmu jako takového. Zdravý a nezatížený organizmus se mnohem lépe a účinněji brání všem nemocem, které člověka buď úplně minou, anebo jejichž průběh je pak mnohem a mnohem lehčí. Bicom optima je schopen všechny výše uvedené zátěže nejen nalézt, ale také odstranit.